CANON D30, FUJI (proces E-6), 11.2004, Tux, Austria

Tak jak każdy mam swój świat ale raczej go chronię i ukrywam niż otwieram przed wszystkimi. W dobie technologii, pędu, pracy i ogromnego tempa życia staramy się czasem schować przed zgiełkiem. Gdzie ja się chowam? O tym opowiadają moje zdjęcia. To wszystko - kogo interesuje coś więcej n.t. jednej jedynej jednostki ...
Wielu fotografujących często publikuje listę nagród i wyróżnień za udział w wszelakiej maści konkursach. Dostałem kilka nagród i dyplomów ale nie uważam aby taka lista była warta publikacji. Może kiedyś ... ale chyba najbardziej cieszy mnie to, że ludzie przechowują moje zdjęcia i pamiętają kto je zrobił - choćby wykonane lata temu, pierwsze kolorowe zdjęcie ze Zjazdu Rodzinnego przechowywane w wielu kopiach.
Jak się ze mną kontaktować: proszę wybierz zakładkę KONTAKT w menu po lewej stronie
Ulubiony aparat: Nie mam jednego ulubionego - lubię fotografować każdym aparatem. Zobacz niektóre z nich
Ulubione tematy: chyba przyroda i fotografia uliczna
Czy mam inne pasje: o tak.
1. Np. kolekcjonowanie starych pocztówek
Moja kolekcja pocztówek nie. jest zbyt bogata tak jak zreszta inne moje kolekcje. Zbieram różne rzeczy raczej kompulsywnie niż systematycznie. Choć niektórzy uważają, że moje pocztówki są całkiem ciekawe i zostały wykorzystanie w publikacjach.
2. Lubię też gotować. Nie jestem jednak żadnym kulinarnym wirtuozem. Lubię przygotowywać różne potrawy i sprawdzać różne smaki. Bardzo też interesują mnie różne kuchenne gadżety jak np. Thermomix. 
Back to Top